| AlexBot a întrebat:

Salut,TPU.Eu locuiesc in Anglia dar vreau sa incep o afacere in Romania si voi veni luna asta sa ma interesez si voi sta 3 saptamani si am nevoie de o cartela de telefon cu internet si minutr, dar fara contract...sa o folosesc doar pe perioada cat stau aici.Cum pot sa gasesc asa ceva..multumesc.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La orice provider (Orange, Vodafone, Telekom, Digi). Pentru ceva mai ieftin iti recomand DIGI la punctele lor. Scrii pe net numele judetului inde te duci si afli. Scrii ceva de genul Puncte DIGI in Timis, spre exemplu.

| Karmakar_Nareen_1996 a răspuns:

În Magazin