| Andreibbv a întrebat:

Fac un curs de ospatar si trebuie sa lucrez undeva, mi am gasit dar nu stiu trebuie sa ma duc acolo deja imbracat in ospatar, sau imi iau hainele si acolo ma schimb. Nu stiu nici daca trebuie uniforma laughing... A mai lucrat cineva de pe aici ca ospatar, cum e prima oara. ( stiu cam tot ) dar zic cum au fost cei din jur ( colegii de munca) cu voi.
Dau funda

1 răspuns:
| AnaSayLove a răspuns:

Da trebuie uniforma....si eu zic sa te schimbi acolo ca doar nu o sa umbli cu hainele de ospatarpe strada happy
Funda?