| eXpreSSss a întrebat:

Imi cer scuze daca am gresit rubrica dar am urgenta nevoie de niste informatii.

La ce se refera "Rezultatul exercitiului" intr-un bilant contabil al unei firme?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba de diferenta intre veniturile si cheltuielile unui exercitiu, aceasta putand fi favorabila (insemnand profit) sau nefavorabila (insemnand pierdere)

| eXpreSSss explică (pentru anonim_4396):

Mersi kenu

| anonim_4396 a răspuns (pentru eXpreSSss):

Cu placere

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Se refera la diferenta intre venituri si cheltuieli

| eXpreSSss explică:

Yoyoion te rog sa termini cu forumul tau... eu chiar am nevoie de ajutor si tu imi dai forumuri de aiurea... numai chef de ras nu am eu acum timp.