| bogdas a întrebat:

intrebarea mea este pentru cei ce cunosc. vreau sa-mi deschid o firma. ceea ce vreau este sa creez carti de vizita pliante flyere invitatii nunti botezuri etc. spuneti-mi va rog ce mi-ar trebui si daca renteaza am de gand sa investesc mult.rog multa seriozita si am rugamintea ca cei care nu cunosc sa nu-si dea cu parerea. vreau multe detalii.va rog cateva raspunsuri bune si de folos.multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Nu te mai apuca! Sunt munca si bani aruncati degeaba! Afacerea nu mai merge. Ptr.Firma iti trebuie un contabil care daca il gasesti cu 8 milioane sa zici merci, aparat plastifiat, PC, Imprimanta de tip xerox, noroc si clienti...
nu vreau sa-ti stric planurile worried dar eu ti-am explicat big grin