| MasterOfPuppetsss a întrebat:

Intrebarea mea este, pot atrage fonduri europene pentru un studio de filmari? am nevoie de echipament pentru a face un studio de animatie si de filme de scurt metraj. Banuiesc ca imi trebuie un dosar care sa aiba un proiect foarte bine pus la punct. Daca imi puteti da mai multe detalii as fi recunoscator.

1 răspuns:
| X a răspuns:

Pai detalii nu ar fi multe vad ca esti informat...un proiect bine pus la punct inseamna ca explici exact ce vei face tu cu banii, in ce i vei investii si in ce consta proiectul tau. Pana aici consider ca stiai.Partea grea e sa i convingi ca vei reusii sa obtii venituri si inca repede.Sunt zeci de mii de proiecte trimise si putine sunt acceptate.