| ToffyNR1 a întrebat:

M-am gandit sa imi deschid o mica ferma si nu prea beneficiez de un buget financiar prea mare.Am vazut multi oameni care beneficiaza de multi bani alocati de Uniunea Europeana ca au stupi sau alte ferme de genul.As putea aloca si eu bani pentru a-mi deschide propria ferma,fara sa fac investitia inainte? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Da se poate dar ai nevoie de niste cursuri de specilaizare sau alte lucruri depinde la ce fel de afacere te-ai gandit sunt foarte multe proiecte de la UE unele te pun sa vii cu jumate din bani si jumate tii dau ei altele vin ei cu tot si tu trebuie sa dai inapoi esalonat altele sun nerambursabile acu sa vad fundita happy

1 răspuns: