| mirceabradu a întrebat:

Salut TPU! Mai nou iti poti face card online, intrebarea mea este daca livrarea cardului este gratuita? adica curierul ti-l aduce pe moca? Ma refer in special la Banca Transilvania. Vreau raspunsuri serioase!

2 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

În principiu majoritatea băncilor livrarea cardurilor este gratuită, însă la unele bănci există șansa să îți retragă din contul bancar suma costului transportului care costa ( 20 lei ) sau ceva de acest gen.

La banca Transilvania, probabil livrarea este gratuita ( nu exista detalii despre vreun cost al livrării la ei pe site ), însă că să fii 100% sigur ar trebui să suni la ei și să întrebi și îți vor da răspunsul.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

De ce nu mergi sa il faci fizic si dupa chiar e moca, gen nu platiesti nici un ban pe el e super, eu mi-am facut 7.