| Macedonull a întrebat:

maine trebuie sa iau cardul de credit.Cand am fost atunci sa imi fac extrasul de cont si toate alea ce trebuie, am semnat eu si mama, banuiesc ca maine cand va trebui sa iau cardul mai trebuie o semnătura (poate a mea sau a mamei)trebuie neapărat ca semnătura sa fie tot a mamei sau poate sa semneze tata? p.s de la Banca Transilvania am cardul poate va ajuta cu ceva

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca primesti card de credit daca esti minor, poate card de debit. Si ca sa-l ridici de la banca nu este necesar sa mergi cu un parinte.

| AlexandruGeo a răspuns:

Salut! În cazul meu, nu a trebuit nicio semnatura de la părintele meu, probabil nu este nevoie nici la tine. Poți suna la cei de la BT și sa întrebi dacă este nevoie sa mergi și cu mama ta.