| Gui_Noel_2000 a întrebat:

mi-am facut si eu un card de debit Visa Electron la banca Transilvania si am inteles ca pot sa intru direct pe net ca sa vad cati bani mai am pe acel BT24, dar unde gasesc ID de logare sau parola/token sau cum fac rost de ele? Mersi aniticpat, funda ( a mai fost intrebata dar nu am vazut un raspuns)

3 răspunsuri:
| Mateiu a răspuns:

Varianta cu ID si password ar trebui sa o gasesti in cuprinsul contractului pe care l-ai incheiat cu banca; daca nu gasesti scris acolo, te duci la agentia bancii si te lamuresti. Ar mai putea exista o varianta, chiar mai simpla, similara celei pe care o practica atat BCR cat si alte banci, anume, sa apelezi prin telefon la un nr. de apel care apare pe verso cardului, cu mentiunea ca este nr. pentru. INFO si sa urmezi instructiunile pe care le vei primi din partea unui robot. Succes!

| Gui_Noel_2000 explică (pentru Mateiu):

Ok, multumesc frumos

| Mateiu a răspuns (pentru Gui_Noel_2000):

Sa fii sanatos si la punga gros!