| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, mi-am facut si eu un card de debit Visa Electron la banca transilvania si mi s-a zis ca pot sa intru direct pe net ca sa vad cati bani mai am pe acel BT24, dar unde gasesc ID de logare sau parola/token?
N-am prea fost atent si ma gandeam ca ma poate ajuta cineva cu experienta, dau funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ti-ai facut cerere de acces la INternet banking, nu ai nici ID, nici password si nici token.
Intoarce-te la banca si afla tot ce ai nevoie de la ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, noi nu te putem ajuta, doar Banca ta o poate face!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai activat serviciul? ca e contra cost

| TheSeventhSin explică (pentru suntserios):

Nu ma pricep dar am facut in felul urmator.
Acum o saptamana si ceva m-am dus sa-mi fac cardul iar peste o saptamana a venit.
Cand am fost alte ieri sa-mi iau cardul, m-am pus sa-l bag in bancomat (Eu am primit deja codul pin) si l-am si schimbat totodata.
E posibil sa nu-l fi activat? Mi s-a zis ca e gratis o luna de zile de folosire iar dupa dai 5 lei sau nu mai stiu exact cat pe luna.

| suntserios a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Asta numai tu stii, ca tu ai facut contractul

| TheSeventhSin explică (pentru suntserios):

Am primit un bon in care scria "tip tranzactie: schimbare pin codul pin a fost schimbat cu succes"

| Lioana a răspuns:

Ca sa poti intra de pe net in contul tau BT trebuie sa mergi la ei ca sa activezi aceasta optiune. Te costa 1 leu pe luna pentru accesarea de pe PC iar pentru mobilebanking 5 lei pe luna.

Răspuns utilizator avertizat