| DonyHD a întrebat:

mi-am facut si eu un card de debit Visa Electron pentru a cumpara cateva aplicatii de pe AppStore dar mi-au zis ca cardul trebuie sa il iau peste 4-5 zile, deci fara card pot sa cumpar aplicatii? si daca da, cum? mersi, funda.

Răspuns Câştigător
| Bobby87 a răspuns:

Salut! Nu, din pacate nu se poate..pentru ca aceia pe site iti cer nr cont, luna si anul cand expira cardul, iar tu nu le stii, pentru ca inca nu ai cardul.Mai ai 4-5 zile rabdare! Succes!

1 răspuns:
| FlorinM28 a răspuns:

Ai nevoie de datele de pe card. Asteapta sa ti-l emita si apoi poti cumpara.