| ÎngerCretin a întrebat:

Nu stiu daca am nimerit bine categoria.
Am avut un telefon black berry cu*ve nu stiu mai ce si l-am uitat in blugi si i-am pus la spalat.Au stat 30 min si dupa mi-am dat seama unde era. Cand l-am scos nu am incercat sa il deschid. L-am lasat pe calorifer iar de pe cartela s-au sters toate numerele de telefon. E posibil ca si de pe card sa se fi sters tot?
E posibil sa se mai poata face telefonul? Cum pot recupera toate numerele de tel?

Funda + vot!

2 răspunsuri:
| ÎngerCretin explică:

Pufoshenia...
1) Telefonul nu mai merge.
2) De pe card nu s-a sters nimic.
3)Pot recupera numerele de telefon care erau pe cartela.
Am aflat toate acestea de la reprezentanta Orange.

| pufosheniamica a răspuns:

Numerele de telefon nu le poti recupera, decat daca le aveai in telefon, si nu pe cartela. si fii sigur ca si ce era pe card s-a sters. te poti considera norocos ca-ti mai merge telefonul. succes si mai multa atentie data viitoare. bye