| Smookie9 a întrebat:

Am pus un bilet la publicbet(cod bilet : dbc8k) si am un meci din NBA in data de 25/05 : 03:00(deci trebuia sa se fi jucat) si nu-l gasesc nicaieri.E vorba de San Antonio-Indiana(cod meci 1957). Gaesc doar la ora 3:30 din aceeasi data San Antonio-Miami etc. La meci am pus pe San Antonio si imi arata ca e pierdut meciul cand verific biletul dar nu-mi arata ca biletul e necastigator.Un sfat?

1 răspuns:
| kbxftw a răspuns:

Te duci frumos cu biletul la o agenţie şi întrebi dacă-i câştigător sau nu.