| anonim_4396 a întrebat:

se intampla ceva daca am facut mai multe tranzactii la banca transilvania? am donat la cineva pe live pe yt si am donat de vreo 15 ori, cam asa, se poate sa-mi fi blocat cardul ca am facut un oarecare spam?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Este perfect treaba ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu. Poti face ce vrei cu banii din cardul tau, banca nu te blocheaza!
Dar uita-te in extrasul de cont bancar si vei vedea toate trazactiile.
Daca ceva ti se pare nelalocul ei, mergi direct la banca si discuta.