| Maree1 a întrebat:

Se poate afla pe ce site-uri ai făcut tranzacții cu cardul?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Din extrasele de cont bancare.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, te uiti in emailul tau, ca toate tranzactiile iti trimit chitanta sau factura, pe adrea de email pe acre o pui tu acolo.
Se mai pot vedea si in extrasul de cont bancar

| mihai69 a răspuns:

Nu neapărat pe ce site-uri, dar cu siguranță toate tranzacțiile tale apar pe extrasul de cont. Acolo nu scrie nimic de pagina web, dar e trecut numele firmei de la care ai cumpărat.
Dar dacă au un ordin judecătoresc, polițiștii pot afla tot istoricul tău de navigare de la ISP-ul tău.

| Plato a răspuns:

Politia si titularul cardului pot afla.