| Avr a întrebat:

Salut TPU stie cineva o aplicatie online cu care s-ar putea face o suma mai mica de bani pe langa salariul de la munca ( ceva sa nu trebuiasca sa fiu activ tot timpul ) ca tot am auzit de tot felul de aplicati dar multe erau fake

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aplicatiile cu care investesti la bursa, cripto etc... in rest doar nu crezi ca exista aplicatii minune care fac bani pentru tine.

| johnnny123 a răspuns:

Deci tu practic vrei o aplicație pe care ți-o instalezi și-ți dă bani degeaba... Mă întreb oare de ce nu exista?

| denis15125f2d2f21 a răspuns:

Salut, nu exista aplicatii care sa iti dea bani, daca exista evident ca nimeni nu mai muncea si nu mai facea nimic, dupa cum a zis si tovarasul de mai sus crypto si investitul la bursa e o solutie eventual ''mineritul'' la bitcoin dar, iti trebuie niste banuti de inceput, succes.