| DragomirMihail2020 a întrebat:

Stiti unele site-uri unde pot castiga bani pe internet (job, programare,creare, Games,...). Daca stiti cateva modalitati de unde pot castiga bani.
Nu vreau sa aud ca nu se castiga sau nu exista, etc.
Am facut si eu cateva metode de a castiga bani dar problema este imi vinea bani dar acuma mult mai greu trebuie sa stau 3-4 luni sa astept sa imi vina 25$-50$ care aia se transferau instant pe acel servar si mai sunt si alte servere care am castigat dar acuma ca sunt multi pe acel servar dureaza o gramada sa imi vina bani in cont?

Daca stiti cateva site-uri unde pot castiga ceva bani imi puteti zice.

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Din IT si programare se poate castiga extrem de bine. Am mai multi prieteni care lcureaza in domeniu si le merge foarte bine. Poti incerca pe freelancer.com. Daca nu ai terminat insa facultatea in domeniu si nu ai macar 1-2 ani experienta, adica daca nu ai un CV impecabil, poti insa sa o lasi moarta, nu te va angaja nimeni. La fel si in game developing. Daca ai terminat doar facultatea dar nu ai experienta, iti recomand internship-urile. Dureaza cam 6 luni, inseamna experienta + ceva bani + ca ai sansa de a fi angajat ulterior.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii legat de programare?
ca daca stii cu ce se mananca cauta proiecte pe freelancer.com

| Darius392 a răspuns:

Ca sa castigi online, poti sa te apuci de un blog sau un videoblog.
Sa iti faci un site
Sunt nenumarate posibilitati, dar nu cu sume mari.

| bogz a răspuns:

Poker?

| Joker11 a răspuns:

Fa-ti un site si o sa faci audienta,, apoi o sa faci bani.

| vanzarics16 a răspuns:

Da din cs...e simplu..si nici nu trebuie investitie add vanzari0cs daca te intereseaza.