| Stefan33Pavel a întrebat:

tata lucreaza in strainatate si vin banii pe banca din tara de acolo, poate sa faca card revolut sa-mi trimita mia banii pe card in Romania? Cam in cat vin banii daca poate sa trimita si cand poate sa faca contract de revolut?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate sa isi faca el un card de revolut pe care sa il folosești tu daca nu esti major inca. Contul de revolut se face pe loc, iar cardul vine la adresa indicata cand il comanzi in 10 zile

| Stefan33Pavel explică (pentru suntserios):

Multumesc mult, dar spunem nu poate din bani din revolut pe care are pe cont, sa-mi trimita mia bani pe ber, sa-mi transere, sau este neaparat card de la revolut?