| Davidgh06 a întrebat:

Salut, TPU! Tocmai mi s-au trimis $75 de dolari din Kuwait în contul bancar. Eu am cont la Banca Transilvania și am auzit că dacă nu ai cont în dolari nu poți primi această valută. Aș vrea să știu dacă e adevărat. Îmi voi lua banii sau nu? Și cât de mari sunt comisioanele? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Dacă nu era posibil, nu se procesa tranzacția, comisionul era comunicat înainte să faci tranzacția și de obicei este un procent din sumă.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine ti a trimis Sadam sau Bin Ladenlaughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

O sa vezi cand intra. Nu ar tb sa fie nici un comision, doar ca iti face conversia la un curs mai nasol...