| Razvandrilea a întrebat:

trebuie sa platesc o taxa pana luni la TRezorerie doar ca e inchis in weekend, pot sa platesc la o alta banca? (am codul IBAN)

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Link-ul este pentru cei ce au cont si card la o banca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni dimineata mergi lsa trezorerie si plătesti ca ai nevoie de chitanța lor care dovedeste ca tu ai plătit suma respectivă.

| Iote a răspuns:

Alta Banca e deschisa?
Si apoi, iti trebuie contul din Banca unde sa platesti. Nu este identic cu cel din Trezorerie.

| Digikey a răspuns:

Nicio sansa.

| Dobrinx a răspuns:

Ce vrei mai exact sa platesti? am vazut acum o saptamana ca la aparatele paypoint au aparut chestii ca:

Plata taxa permis [ care se plateste la trezorerie ] si inca alte cateva chestii din astea, poti sa te duci maine sa incerci.

Dar chiar daca faci plata la paypoint in weekend cred ca tot in zilele lucratoare o sa se confirme plata, adica incepand de luni.

Bafta