| iCappy a întrebat:

trebuie sa primesc niste bani in contul de PayPal, numai ca problema mea este ca nu am card, deci n-am nici contul verificat.
Vreau sa va intreb daca merge sa-i primesc daca nu am contul verificat, nu vreau sa-i extrag momentan, sa-i tin acolo in cont.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Despre ce suma e vorba? Trebuia sa specifici suma! sa-ti putem da un raspuns

| iCappy explică (pentru CPAElites):

O suma destul de mica, 20 de euro.
Stiu ca de obicei dureaza, dar mai exact cat timp?

| CPAElites a răspuns (pentru iCappy):

Stai? Deci banii iti vin instantaneu! Nu trebuie sa astepti!
DE unde primesti banii? Site cv?
Si poti sa stai linistit nu vei avea contul limitat!

| Storm1X a răspuns:

Paypal-ul neverificat are o limita de 2000$, dupa ce-l verifici ai nemilitat primeire/trimitere. Cont neverificat - banii intra cam in 48 de ore / Cont verificat banii intra cam in 24 de ore (nasol e cu weekendurile). Da banii pot ramane pe paypal fara sa ai un card dar nu poti sa-i retragi. Poti sa-i folosesti la plati online