| Radu_Andreea_1995_ejzG a întrebat:

Vreau sa fac o retragere de pe Plus500, imi cere Nume banca:
Cod Swift:
Nr. Cont bancar:
Nr. IBAN:
Vreau sa stiu ce trebuie sa completez la "Nr. Cont bancar" daca ma poate ajuta cineva.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai nevoie sa completezi formularul cu datele tale bancare. Cand iti deschizi un cont bancar, ti se dau toate codurile si numerele de mai sus, deci, mergi la banca ta unde ai contuul deschis si cere-le inca odata detaliile ca sa poti sa completezi formularul!

- este numarul contului tau bancar, deschis pe numele tau la banca unde ti-ai facut contul bancar.

| doctorandus a răspuns:

Ce pana mea? Joci la Forex si nu stii cum sa completezi un numar de cont?