| allex_6955 a întrebat:

vreau sa imi fac un calcul sa stiu la ce sa ma astept, vreau sa inchirez un apartament cu 2 camere) si as vrea sa stiu la cat o sa ajung cu cheltuielile de la CURENT, APA si GAZ, mersiibig grin

Răspuns Câştigător
| beniamin1994 a răspuns:

Salut Alex!
-curent: 80-130lei
-gaze: (daca ai centrala pe timp de iarna) 100-150 lei si vara undeva la 50 de lei
-intretinere( nu stiu exact eu iti spun acum de un apartament de 3 camere) cam 40-60 lei
-impozit anual maxim 100lei
-apa undeva la 50-60 de lei(la mine se fac 2-3 dusuri pe seara)
Toate preturile sunt raportate la Orasul Targoviste, Judet Dambovita.

2 răspunsuri:
| madalinbb19 a răspuns:

400 - 500 ron linistit

| allex_6955 explică:

Si la o garsoniera pe la cat o sa ajung?