| Jacy2002 a întrebat:

Hei. Vreau sa imi iau un catel, dar nu stiu ce rasa. As vrea sa fie micut pentru ca locuiesc intr-un apartament cu 2 camere si sa nu fie o rasa foarte scumpa.

Răspuns Câştigător
| KillMePlease a răspuns:

Eu am avut un bichon. :'(
Revenim... Poti opta si tu pentru aceasta rasa sau pentru un pug *dragalas* sau un pichinez daca vrei sa fie mic si nu scump sau un chihuahua sau un beagle care e ceva mai maricel.

Sper ca ti-am dat niste idei... Succes!happy

2 răspunsuri:
| Ionelauser a răspuns:

Bichon Maltese/ havanez
Frise e deja prea maricel
E mic, dragalas cel mai mic pret cu care se da este de 200 de ron iar cel mai scump injur de 700 de lei... dar il poti lua cu 200 de ron. happy
Este minunat, cauta mai multe informatii pe internet

| TeenWithADream a răspuns:

Iti recomand un shih tzu.