| bogdaneltu a întrebat:

Vreau sa imprumut o suma destul de mare, am 19 ani, nu am loc de munca, iar venitul de 2000 lei pe care il am, nu il pot dovedi. De unde pot imprumuta bani? Sau unde pot sa fac un credit(bancar sau nebancar)?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nebancar la camatari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicaieri, legal nu iti imprumuta nimeni bani atat timp cat nu poti face dovada legala a castigarii banilor

| coolacc a răspuns:

Intra acum pe http://bit.ly/happy-credit
Toate costurile creditului se retrag don suma finantata

· Nu se fac verificari la Biroul de Credit,

Nu se tine cont de profilul clientului, nu exista varsta maxima, conditii de eligibiltate persoana fizica;
· Nu se tine cont de rate actuale, se pot raefinanta sau se pot oferi doar sume pentru nevoi personale;
· Nu sunt necesare documente de venit, de niciun fel. Analiza se efectueaza doar pe imobilul adus in garantie;
· Se accepta imobilele tertilor;
· Costurile privind notarul, asigurarile, si chiar si restantele la impozit (daca exista, se regasesc pe certificatul fiscal) se pot retrage din credit;
· Se face preevaluare in baza fotografiilor, astfel incat incadrarea este facuta la valoarea reala a imobilului;
· Timp scurt de raspuns : preaprobare in maximum 24 de ore, aproximativ 5 zile lucratoare pentru intregul proces;

Intra acum pe http://bit.ly/happy-credit