| bibilica01 a întrebat:

Salut, TPU!
Vreau să-mi fructific cunoștințele. Nu am nevoie la școală, am terminat-o. Vreau ceva manuale bune sau materiale să învăț economie și programare. Am timp cam 3 luni până încep facultatea (care nu-i în domeniu) să învăț ceva nou și aș vrea să mă ocup de asta chiar și în timpul liber, când nu voi avea de învățat pentru facultate.
Îmi doresc asta. Ce-mi manuale respectiv materiale îmi recomandați?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| bibilica01 explică:

De la ce te-ai luat, infantilule? big grin
Dacă vrei, repetăm abecedarul împreună, dacă ai uitat elemente din el.

| BobiCobra a răspuns:

Ai aici un link cu resurse pentru programare, nu e doar web dev, sunt si alte limbaje de programare specifice pentru alte lucruri. Gandeste-te la ce anume vrei sa faci inainte sa alegi un limbaj si vezi daca iti place. Poti sa rezolvi exercitii cu algoritmi de pe leetcode sau alte platforme o data ce avansezi.

https://docs.google.com/......sbZqM/edit

| bibilica01 explică (pentru BobiCobra):

Îți mulțumesc frumos!