| Moartea_Demonul_1990 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum retrag bani pe anumite site-uri ptc dar nu pot sa scot bani stiti vreo metoda de a scoate bani sau sa retrag aceea suma?
Am facut bani pe 10 site-uri ptc!
Unde dau sa retrag bani am facut 20$-2000$ dar nu stiu cum sa retrag bani sa intre pe cardul meu BNR?
FundaVOT, RASPUNS URGENT?

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Marea majoritate a site-urilor folosesc paypal. Fa-ti un cont pe paypal.com,inregistrezi card-ul pe contul de paypal iar dupa folosesti adresa de mail sa retragi banii in contul paypal iar de acolo direct pe card.

| ale28bz a răspuns:

E greu de crezut ca ai reusit sa faci 2000 de $ pe vreun site PTC indiferent cate Tasks-uri ai fii facut, dar sa spunem ca ar fi posibil, dai la Contul tau si in partea dreapta sau stanga ai balanta sau Cash out Asa cum spune si PatrickStar trebuie sa ai un cont Paypal verificat caruia sa ii asociezi contul bancar

| Ciprian97 a răspuns:

Exista unele site-uri spam, sau care te obliga sa platesti, daca nu te superi imi poti spune si mie site-urile care le folosesti?

| Moartea_Demonul_1990 explică (pentru Ciprian97):

Http://www.buxbanker.com/? ref=demonul112
http://www.jjjbux.com/? ref=demonul112
http://www.jwbux.com/? ref=demonul112
http://www.tomobux.com/? ref=demonul112
Si mai sunt dar ca-m astea castig destul de bine fata de celalate site-uri ptc caare castigi 0. 0001 aicea castigi si 0.16-7$ pe un click.

| george74 a răspuns (pentru Moartea_Demonul_1990):

Ce stii despre buxbanker? Chiar plateste? Mi s-a parut suma de investit cam mare.

| Ciprian97 a răspuns (pentru george74):

Trebuie sa investesti? iti recomand Trabantbux.com daca vrei sa investesti si sa faci bani! cu 2 $ este primul upgrate, si cu 5$ iti poti scoate usor 7, 5$ profit in 30 de zile

| Ciprian97 a răspuns:

Prietene vreau sa te anunt ca pe site-urile astea trebuie sa investesti o suma ca sa primesti bani... si eu am cont pe un site, BuxProof care plateste dar trebuie sa investesti, eu am investit 8$ pana acum si am primit 10 $ si ceva, deci o sa iti zica ca trebuie sa investesti la unele ca sa poti primi banii. Dar orisicum bafta si sper sa iti dea bani

| george74 a răspuns (pentru Ciprian97):

Ce conteaza ca investesti sa scoti bani atata timp cat poti face profit...

| Moartea_Demonul_1990 explică:

Daca scriu totalul la toate site-urile de pe ptc depaseste suma de 75000$/2 luni.

| Moartea_Demonul_1990 explică:

Imi cere paypal, payza si alte.
Deci daca am cont paypal poti sa imi retrag bani?