| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vand un calculator si nu stiu un pret. Mai jos o sa va scriu cerintele lui si sa-mi spuneti un pret aproximativ.
Procesor : Intel prentium 4, 3.06 GhZ
Memorie Ram : 2gb
Placa Video : Ati Radeon 256 mb
Hdd : 180gb, 7200 rp
Intrebarea este : Care este pretul cu care l-as putea vinde?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Mai mult de 500 ron nu cred ca vei lua de la cineva tinand cont ca e de generatie foarte veche, nici macar dual core nu e, iar memoriile nu ai specificat dar cred ca sunt ddr, sau mai rau sd-ram iar placa video este cu siguranta pe agp! deci daca iti da cineva 500-600 ron pe el, da-l cat mai repede! bafta!

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Eu zic ca pana in jur de 300-400 de RON.

| seby005 a răspuns:

In jur la 400-500 de RON fara monitor

| Deedeek a răspuns:

Fara monitor, eu zic ca l-ai putea scoate pe la 5-600 de lei. Daca ai noroc, poate cu puuuuuutin mai multhappy Ai nevoie de putine cunostinte intr-ale negocieriibig grin

| RockTheNation a răspuns:

Am uitat sa precizez, + Monitor Horizon 19 inch

| gad a răspuns:

Fara motinor 6-7 cu monitor depinde in ce stare e chiar 10

| 2xbo a răspuns:

Hmmm ce placă de baza ai are PC-ul?
Poţi să-l vinzi cu 500-600 lei.