| rrrrares33 a întrebat:

Cum as putea sa imi vand laptopul?
E vechi cam de 2 ani si vreau sa iau unul nou si pe asta sa-l vand dar nu stiu cum?
Si cam care ar fi pretul cu care trebuie sa-l dau?
Specificatii:
Procesor : Intel Pentium Inside
Placa video: geforce g102m cuda ( 512mb)
Memorie video: 4gb RAM
Firma: Asus
Model: K50IN

Ajutor=Funda =)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vechi de 2 (doi) ani?!

| AlexDu a răspuns:

In jur de 900lei e laptopul tau.
Eu nu te-as sfatui sa-l vinzi caci e un laptop destul de bun iar Asus e una din cele mai bune firme de laptopuri.

| AlexandraDianca a răspuns:

Pai:
1. Scade din pretul cu care l-ai cumparat, cateva sute de lei (in functie de cat de mult a fost folosit!).
2.Cauta un site de vanzare cum ar fi Mercador, Tocmai.ro etc.
3.Scrie toate datele acolo, fa-i o poza si posteaza anuntul.
4.Asteapta un cumparator (verifica-ti apelurile pierdute si mail-ul zilnic).
Sper ca te-am ajutat!