| George8916 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cu cat as putea vinde acest sistem, ca nu stiu la cat sa il evaluez.
Procesor : AMD Sempron 3600+
Frecventa procesor : 2.00 GHz
Tip memorie RAM : DDR
Capacitate memorie : 896 MB
Capacitate HDD : 80 GB
Placa video : ATI Radeon Xpress 1150 (256 MB)
Unitate optica : DVD ROM
Sistem de operare : Windows XP Profesional Version 2002 Service Pack 3
2 x USB in fata
6 x USB in spate
Vreau sa imi cupar altul luna aceasta si vreau sa il vand pe cel vechi cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Maxim 150 RON. Zici mersi daca il dai cu 200 si pupi si mina aluia care da atita pe el. Uite, sa nu zici ca nu stiu despre ce vorbesc - http://www.pcmadd.com/......90100.html - si sistemul asta are si un an garantie.

| George8916 explică (pentru KodrutZ):

Eu dadusem 425 lei pe el acum 4 ani

| KodrutZ a răspuns (pentru George8916):

Eh, presupun ca atunci era un scor destul de ok. Acuma sa zici mersi daca gasesti cumparator. Eu am niste componente mai puternice si nu apuc sa le dau (x2 3800+, placa de baza mai rasarita un pic, 2 GB DDR2 de calitate) de vreo citeva luni bune.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

200 lei negociabil, sau 200 lei fix daca vrei sa dai un mouse si tastatura cu sistemul.