| catalin055 a întrebat:

zilele astea mergand prin oras am vazut tineri angajati in strada la super bingo metropolis pe acele urne scria ca angajeaza intrebarea mea este urmatoarea ce conditii trebuie indeplinite sa fii angajat si cam cati bani scoti din asta ( pentru cei care stiu ) plzzz vreau sa ma angajez vara asta si vreau sa va intreb! mersi

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai pune mana si intreaba la cei care te angajeaza, acolo ai sa afli ce ai nevoie

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai mergi la unul din ei si.ti pot spune cum iei legatura cu sefii.

| zdrangoi a răspuns:

Uite aici un anunt :
"Super Bingo Metropolis angajeaza agenti vanzari stradali si interior mall-uri in vederea vanzarii de bilete pentru jocul de bingo televizat." BUCURESTI.
Relatii la telefon 0758.224.161
Suna si ceri detalii.