| MariuS88c a întrebat:

Salut tuturor, am 13 ani si as vrea sa îmi strâng niște bani pentru un calculator nou deoarece părinții mei nu sunt prea dispuși in acest moment din punct de vedere financiar pentru un calculator nou( ar costa ceea ce vrea sa iau 1000 lei) așa ca eu cum as putea sa strâng acești bani in 1/2 ani?

3 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Cauta-ti talentul si exploateaza-l la maxim.

| MariuS88c explică (pentru Anca2999):

Adică?

| Anca2999 a răspuns (pentru MariuS88c):

Fa bani din ceea ce stii tu sa faci happy de exemplu daca stii sa canti, cauta localuri sa canti sau daca stii sa desenezi, fa arta si vinde-o.