| ș53fan a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare e! Azi mi-am facut un cont in lei pentru a-mi putea face contul de Xbox Live! Ehhh...Intrebarea estebig grinaca eu am cardul in Lei si la cont ia de pe card 5-6€/luna...se poate folosi acest card? Sau l-am cam facut degeaba?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din contul tau in lei, banca va converti si transfera sumele la cursul propriu al bancii.
Deasupra, comisioanele (de conversie si de transferuri) se vor trage tot din contul tau.

| mihai69 a răspuns:

Da, se poate folosi. Conversia valutară se facce automat, la cursul băncii.

| ?53fan explică (pentru mihai69):

Aham...deci il pot folosi indiferent nu?
Inca cevabig grinaca este in lei ...nu pot depune pe card si alta moneda decat cea pe care e facut cardul nu?

| ?53fan explică (pentru mihai69):

Serios? Nu mai inteleg nimic.cnv mi-a spus ca nu se poate! si eu stiam ceva de genu cu conversia automata...dar eu stiu...Vad atunci! Merge bine nu, asta e! laughing oricum multumesc, revin cu confirmare peste o saptamana si 2 zile! laughing

| mihai69 a răspuns (pentru ?53fan):

„c n v" papă kk... rolling on the floor
Dacă ai făcut deja contul pe live și ți l-a acceptat, e clar că merge. Clientul preautorizează orice card înainte să-l accepte, ca să fie sigur că își poate trage banii.

| mihai69 a răspuns (pentru ?53fan):

Depinde; dar teoretic se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai făcut degeaba, PC-ul e mai bun, unde și ai astfel de servicii free.

| ?53fan explică (pentru anonim_4396):

Nu am PC... laughing so...that is!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ?53fan):

Dar ai consolă... și proiectele la școală pe ce le faci? La mașina de scris?

| ?53fan explică (pentru anonim_4396):

Nu mai am scoala am terminat a 12-a asa ca...No *** homework! laughing