| cristi085 a întrebat:

Salut tuturor, ce părere aveți, merita sa investesc într-un aparat foto? Ador sa fac fotografii și as dori sa fac din asta un hobby in timpul meu liber, de fel sunt bucatar, se pote câștiga din fotografie, adică sa public pozele undeva gen sau sa fac ședințe foto in timpul meu liber sau pot sa-mi fac firma dacă sunt angajat undeva?

1 răspuns:
| CosminGK a răspuns:

Da se poate castiga destul de bine din fotografie, dar asta inseamna sa ai o scoala de fotografi, o diploma. Plus de asta, echipamentele de fotografiat costa mult, daca vrei sa ai calitate, finete si multe altele pe poze.