| scosmynnnn a întrebat:

Salut tuturor, vreau sa imi cumpar pachetul acesta de la RCS&RDS http://www.rcs-rds.ro/....../fiberlink si nu stiu daca vine la pachet si cu televiziune,aici nu scrie nimic dar nu vreau sa ma trezesc ca vin la pachet si cu televiziune,pe mine ma intereseaza doar internet-ul.
Mai vreau sa aflu cum se 'misca' internet-ul del a aceasta firma si cat costa instalarea deoarece n-am gasit pe site-ul lor (s-au n-am vazut).
Multumesc, nu sunt sigur ca am postat unde trebuie dar n-am gasit o categorie unde sa se incadreze.

Răspuns Câştigător
| Alexia04 a răspuns:

E ok