| ionutz123y a întrebat:

Mi-as putea pune acest net: http://www.rcs-rds.ro/....../fiberlink stiind ca eu stau la tara in jud. Bistrita Nasaud Localitate Urmenis Sat Camp, aici nu este cablu...vecini mei au net prin GDMA de la Romtelecom deoarece nu este cablu? Dau FUNDA celui care ma lamureste!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu prea cred ca exista RDS prin zona ta pe acolo. Ei sunt mai mult in zonele urbane. Singura solutie este sa iti faci un abonament la telekom sau la alta companie ce distribuie net in zona ta.