| Oproo a întrebat:

Salut ma puteti ajuta? Am un net praf si as vrea sa imi iau net de la rds prin digitv (am deja tv de la digi de 4 ani) si as vrea sa stiu daca acolo unde stau eu exista acest serviciu numit PACHET FIBERLINK 1&2 EU AS VREA oprtiunea 2 cu viteza mai mare dar nu stiu daca in : Orastie Jud.Hunedoara exista acest serviciu!? Voi stiti? uite aici pachetul :http://www.rcs-rds.ro/internet-digi-net/fiberlink/pachet e

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot spui ca esti cu tv la digi de ce nu te interesezi la ei? Acolo unde platesti factura de abonament.