| anonim_4396 a întrebat:

Salut, unde pot sa gasesc motoare electrice stricate? İn jur de 50-60 pe saptamama dar vreau de la masini de rufe sau frigidere ca cele de la masini sunt micute

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Pe scurt, nicăieri. Dacă nu e cineva care tocmai scăpa de o mașină de spălat, nu e că găsești pe undeva munți de mașini care te așteaptă pe tine sa le scoti motoarele sau compresoarele ca să le scoti cuprul sau ce vrei tu sa faci. In cimitirele de electrocasnice dacă există așa ceva pe lângă tine s-a ocupat deja cineva de aspectul asta.

50-60 pe săptămână laughing)

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Si la alea de masini ce zici? E rentabil? Ca deja am gasit din alea dar nu mi se par profitabile

| Sorinelz1 a răspuns:

Nu fi țiganel mai.

Vrei sa faci bani ușor fără sudoare vad că hmm

| anonim_4396 explică (pentru Sorinelz1):

Nu inteleg ce spui laughing ai incercat si nu merge sau zici tu asa ca nu mi iese?

| Sorinelz1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zic și eu asa. Hahahah

N-am probat. Nici n am știut de as o treaba pana amu.