| Fofani a întrebat:

Salut urgentttttt vreau sa plec in afara dar habar n-am cu de plateste cu cardul sau sa trimit bani dati-mi un link ceva va rog scuzati din tot sufletu categoria dara asta e cea mai cautată o zi bună

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu nici nu ai ajuns afara sa faci niste bani si deja te gandesti cum platesti la magazine? Nu degeaba recunosti ca ai minte de copil.

| sierra1 a răspuns:

Ce vrei tu să plătești de fapt?

| Fofani explică (pentru sierra1):

La magazine

| sierra1 a răspuns (pentru Fofani):

Exact ca in țară!

| CIaudiu a răspuns:

Platesti cu cardul boss, sau cash in euro. Iei toti banii din casa, te duci la un curs valutar (de exemplu la un amanet) si ii schimbi in euro.