| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Salut, urmeaza sa-mi vina cardul Revolut, ce parere aveti de el? Si mai am o intrebare pot pune bani pe card de la orice ATM/Bancomat?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Orice vine cu avantaje si dezavantaje. Opiniile sunt impartite si subiective. Ideea e, chiar daca unii spun ca sunt "dezavantaje", sunt mult mai multe avantaje. Banii in bagi doar prin alte metode gen top-up, Paypal etc.

| AlexuTzzuAlex2000 explică (pentru CM7YRE):

Am inteles, multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii ii pui doar din aplicatie de pe alt card. Cel putin eu nu stiu alta varianta.

Cardul e ok ca iti face schimbul valutar la un pret ok. In rest daca nu ai nevoie de plati in valuta nu e mare scofala. E ok si applicatia care iti permite usor transferuri intre persoane.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

O porcarie. Incurajeaza frauda fiscala. Plus multe alte probleme tehnice, unele care-ti vor scoate peri albi.