| andrei2030 a întrebat:

Salut,vreau sa comand ceva din Turcia niste bluze, si transportul imi zice vanzatorul ca este 8 euro pe kg,care stiti? cat este, mi se pare prea mult,

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

P.S. E la moda sa comanzi online, platesti cat se cere. Cred ca ai fi gasit si prin Romania aceleasi bluze.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e mult deloc. Este un pret rezonabil.

| Superior a răspuns:

8E pe kg este prea mult? Wow si ce vroiai, sa fie gratis avand in vedere ca este primit din alta tara si Turcia e foarte departe de Romania? Mi-e mi se pare un pret rezonabil si chiar prea iefitn.