| slow0 a întrebat:

Vreau sa fac rost de bani online si am mai primit mesaje de la unele persoane cu niste site-uri, dar nu stiu daca sunt sigure si nu vreau sa dau niciun ban intai. Spuneti-mi daca stiti sigur daca sunt sigure!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hihi, o sa astepti tu mult si bine sa scoti bani din click uri si alte prostii de genul.

vrei bani online ofera un serviciu cautat si serios gen programare, web design, seo

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Singura metoda pe care o stiu eu si care functioneaza este sa mergi pe un site de freelancing (freelancer.com, elance, odesk, etc) si sa incerci sa iei de acolo un proiect si sa il faci.

Alte metode, sincer nu cred ca sunt.
Poate sa faci spam, dar nu se merita. E ilegal.

Am mai auzit ca ar mai fi la youtube, daca strangi nu stiu cate mii de vizualizari, incep sa curga o parte din banii pe reclama incasati de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viva sms. Este sigura si eficienta. Incearca!

| Dumitru_Adrian_1990 a răspuns:

Nu crede în astfel de porcarii. Dacă tot vrei tu să câștigi bani in medul virtual, agajează-te la o firmă IT, doar stai pe PC si faci diferite chestii si iei si salariu să-ți ajungă, nu e ca și cum ai sta în căldura, ai depune prea mare efort.