| Mia999 a întrebat:

Decodarile online sunt sigure? stiti cumva un site serios? vreau sa fac asta pentru ca in orasul meu nu gasesc niciun gsm liber decat dupa paste si eu as vrea sa il fac pana atunci online dar nu vreau sa imi iau teapa pentru ca totusi sunt 100 de lei.

1 răspuns:
| owtactrl1234 a răspuns:

Noul client SonyMt2 - Winter Holiday a fost adăugat!
Intră acum şi distrează-te împreună cu prietenii tăi, în timp ce te bucuri de noul design de iarnă, ce include costume şi mounturi specifice acestei sărbători, multe cadouri şi o mapă specială dedicată evenimentului de Crăciun!
Te lăsăm pe tine să descoperi mai multe, accesând http://sonymt2.ro/sv/descarcari!
Echipa SonyMt2 îţi urează sărbători fericite!