| sskrillex96 a întrebat:

Salut. Vreau sa fac un imprumut rapid de 2000 de lei la Viva Credit, intenționez sa platesc i 30 de zile creditul inapoi, si daca sunt client nou dobanda este 0 in primele 30 de zile. Vreau o parere despre aceste firme cat de sigure sunt si daca este o idee buna de a te imprumuta.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistit ca pun ei dobînzi de nu vei mai putea platii niciodata, de unde dai tu inapoi 2000 de lei in 30 de zile? Sau ai bine zis la ce iti trebuiesc atîtia bani? Ai pierdut la păcănele? Ei viva credit si altii sunt cămătari iti dau imprumut 2000 de lei si iti vor cere 4000

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ești sigur că faci rost de bani in timp util...

| johnnny123 a răspuns:

Dacă ești 100% convins că ai înțeles corect condițiile și că ești capabil să returnezi suma integrală în 30 de zile, n-ai decât.

Dacă ai dubii, mai bine te ții departe.

| siriusblack98 a răspuns:

Cat timp nu ai alta varianta decat acel imprumut, stii sigur ca ii poti returna in timp util si ai dobanda 0, why not?!

| sskrillex96 explică:

Am de unde sa plătesc suma integral in perioada de 30 de zile. Dar nu am acum si am nevoie urgent