| ombladon156 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar de Black Friday de la Altex o unitate noua doar ca vreau sa o i-au in rate. Problema este ca imi cere adeverinta salariat si va intreb ce fel? Adica de la sediul companiei din orasul meu sau de la sediul central adica la Timisoara? Deoarece aceea ajunge in cateva zile iar cea de aici din oras mi-o da imediat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atunci ca iei ceva in rate practic trebuie sa aplici pentru un credit la o banca, iar adeverinta de salariat e una din conditiile de baza si cred ca e indiferent de unde o iei

| floryn1993 a răspuns:

Adeverinta cea din oras, nu din Tm, ori cum ei vor doar sa se asigure ca ai de un sa platesti, ( servici )

| Catalin_Pricope_1994 a răspuns:

De la compania la cere lucrezi.e foarte simplu.te duci la sediu (secretara) si ceri adeverinta de salariat.