| CuTup3u a întrebat:

Vreau sa imi gasesc de lucru, si am vazut pe olx.ro ca sunt anunturi ca se cauta oameni in strainatate pentru anumite jobb-uri, chestiile alea sunt pe bune sau vrajeli?
As vrea sa contactez acele perosane care cauta si ma gandesc sa nu iau teapa, sa ajung acolo si sa raman singur pe acolo.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unele sunt pe bune, altele sunt vrăjeli.
Dar dacă îți este frică de ce o să ți se întâmple pe acolo, eu zic să nu utilizezi olx ca sursă de informație pentru plecare.