| mafiot1 a întrebat:

Salut.Vreau sa investesc in imobiliare si sa le inchiriez ca sa fac profit si as vrea sa investesc in Europa si in alte tari si as vrea sa imi spuneti ce site-uri internationale extrem de serioase stiti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot cu salariu de la Mega Image vrei sa iti iei case in Europa?

| johnnny123 a răspuns:

Vrei niște situri la fel de serioase ca puterea ta financiară?

www.cartoonnetwork.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu.
Ai banii cash? sau doar de avans si vrei sa faci ipoteca sa iei casa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi nu inteleg despre ce site-uri vorbesti? site-uri de vanzari de proprietati? sau site-uri care se ocupa cu asa ceva?
Ai putea sa le folosesti drept referinta, dar nu iti sugerez sa cumperi o casa, printr-o companie despre care nu stii nimic, si care sa te mai si arda cu vreun comision de-ala de 10k. happy

Răspuns utilizator avertizat
| REMiXDJ a răspuns:

A investi in imobiliare nu e rau. Poti avea ceva profit insa daca nu cunosti prea bine psihologia cumpararii si inchirierii de apartamente in tara si in strainatate e bine sa te documentezi serios.Profitul nu este imediat. Apare de abia dupa un an.In afara de apartamentele, casele, vilele, etc. ce le cumperi mai apar 2 lucruri foarte importante ca si costuri: platile notariale full pentru a deveni propietar si apoi investitiile mine in dotarea apartamentelor(curatenie, varuit, instalatii sanitare, minim de mobilier, etc.). Deci nu e usor. Daca ai bani de investit, gandeste-te sa ai investesti in ceva in care profitul apare repede si fara prea multa bataie de cap.Investitiile bune sunt in ceeace cumpara oamenii zi de zi de care au nevoie zilnic, saptamanal si lunar.Pentru alte detalii si ca si ajutor ma poti gasi aici: DJ_Music_MP3@Yahoo.com, o zi buna sa ai.