| wanted1 a întrebat:

Salut
Vreau sa-mi fac un card dar nu stiu la care banca.
BCR | BRD sau Cec Bank? La transilvania am

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

ING, banci cu comisioane mai mari si mai multe decat brd si bcr nu am vazut

| wanted1 explică (pentru suntserios):

Problema e ca aici la mine nu este ING

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vrei sa fugi de la niste hoti la altii si mai mari? ING sau Raiffeisen. Daca vrei sa retragi bani din PP sau sa cheltui in afara tarii cu cardul, evita cu orice pret ING. Pentru salariu/alte venituri si cheltuieli in.ro, ING e extraordinar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am la Raiffeisen și sunt mulțumită

| Ax3LdeV a răspuns:

Cauta sa faci visa poti plati in mai multe locuri

| UsualBoy a răspuns:

ING este cel mai bun. Cu homebank poți efectua orice tranzactie online și pot vizualiza stadiul oricărei tranzacții în timp real! BCR și BRD sunt cele mai proaste alegeri pe care le poți face!

| Beculet85 a răspuns:

Eu am la BRD sunt multumit de servicii.