| Jony123 a întrebat:

Pentru un card de debit intre care banca ati alege: CEC Bank sau Transilvania?
Motivati alegerea facuta!
Funda!

Răspuns Câştigător
| AndreiC a răspuns:

Comisioanele sunt mai bune la Transilvania. Dobanzile mai bune la CEC. Ca si calitate a serviciilor, nu prea am fost pe la CEC de cand cu reorganizarea dar am inteles ca sunt ok. La Transilvania pot sa spun ca locatiile nu sunt cele mai prietenoase (birouri la comun, angajati ce se ocupa de n lucruri de odata). In schimb au retea buna de bancomate, muult superioara celei a CEC.

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Banc post sînt faine fătucile.

| raduz231 a răspuns:

Transilvania 100%, la transilvania ai 10 % intimp ce la cec 7, depinde daca ai peste 1000000$ eu i-as pune la cec deoarece e banca statului si nu poate da faliment dar daca ai sub poti sa ii pui la BT si ai si tu dobanda ca omuwinking