| dbourosh a întrebat:

Salut,vreau sa stiu daca este cineva care a studiat la universitatea de economie din Izmir,Turcia? Ce avantaje si oportunitati iti ofera studiile acolo? Ce locuri merita de vizitat? Si daca puteti spuneti-mi ceva despre acele locuri (o descriere). Cel mai important este sa-mi spuneti avantajele si oportunitatile, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Daca nu te deranjeaza alta religie... Precum si limba... E adevarat ca poate sunt cursuri internetionale acolo, dar in restul timpului ce faci?